Lista produktów marki ROCOCO

Firma Rococo – Rokoko specjalizuje się w sprzedaży peruk oraz artykułów przeznaczonych do ich pielęgnacji. To polska, rodzinna firma, która od przeszło 25 lat jest wiodącym producentem i dystrybutorem oraz posiada własną sieć sklepów w różnych miastach w kraju.

Peruki naturalne i syntetyczne Rococo – Rokoko

W asortymencie firmy Rococo – Rokoko znaleźć można peruki z włosów naturalnych oraz peruki z włosów syntetycznych, w tym także peruki medyczne, które pozwalają na uzyskanie naturalnego wyglądu i zapewniają maksimum komfortu.

Oferta firmy obejmuje:

- Peruki,

- Toppery,

- Tupety.

Szeroka gama stylów oraz kolorów włosów powoduje, że każda osoba może dobrać wśród nich takie produkty, które spełniają jej oczekiwania w pełni.

Profesjonalne peruki naturalne Rococo – Rokoko wyróżniają się wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, które powodują, są tak przyjemne w dotyku, trwałe, a także nadają się do modelowania i farbowania.

Syntetyczne peruki Rococo – Rokoko charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a także przystępnymi cenami, co powoduje, że stanowią doskonałą alternatywę w przystępnej cenie dla peruk naturalnych.

Kosmetyki do pielęgnacji peruk Rococo – Rokoko

Prawidłowa pielęgnacja peruk jest bardzo ważna, aby zachować ich atrakcyjny wygląd i trwałość na długi czas. Kosmetyki Rococo przeznaczone są do stosowania z perukami naturalnymi oraz perukami syntetycznymi.

W ofercie dostępne są między innymi:

- Szampony do peuek Rococo – dostępne w wariancie do peruk syntetycznych i naturalnych, dokładnie oczyszczają włosy i jednocześnie nie naruszają ich struktury,

- Odżywki, balsamy i maski do peruk – nakładane po ich umyciu, aby nadać im miękkość i blask,

- Spray antystatyczny do włosów syntetycznych Rococo – zapobiega ich elektryzowaniu się,

- Lakiery, pianki i żele do peruk – umożliwiają bezpieczną stylizację peruk z włosów syntetycznych i naturalnych,

- Cleanery – usuwają pozostałości klejów i zanieczyszczeń.

W sprzedaży dostępne są też kosmetyki do włosów Rococo, w tym serum do włosów Rococo przeznaczone na wypadające włosy, które zawiera ekstrakty roślinne, witaminy i inne składniki wzmacniające włosy i wspierające ich wzrost.

(0 produktów)
Sortuj według:

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Loading...