Rajstopy uciskowe

Zadbaj o swoje nogi i zapobiegaj objawom przewlekłej niewydolności żylnej. W naszym sklepie internetowym Dla Amazonek zakupisz wysokiej jakości rajstopy na żylaki, z którymi możesz przeciwdziałać tym zmianom i redukować ich uciążliwość. Poznaj nasz asortyment!

Rajstopy przeciwżylakowe

Oferujemy najlepsze rajstopy przeciwżylakow od sprawdzonych producentów jak Veera oraz Aries Avicenum, które wyróżniają się wysoką jakością materiałów oraz drobiazgowym wykończeniem dla maksymalnego komfortu, trwałości i skuteczności działania. Wybrane modele cechują się również dodatkiem składników przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych.

W naszej ofercie dostępne są rajstopy przeciwżylakowe z uciskiem profilaktycznym oraz rajstopy w różnych klasach kompresji jak 1 klasa kompresji (18-21 mmHg) i 2 klasa kompresji (23-32 mmHg). Są w wielu rozmiarach, długościach, wzorach i kolorach. Zakupisz u nas także rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet w ciąży – wyposażone w wygodne wykończenie pasa odpowiadające kształtom rosnącego brzuszka.

Kiedy należy nosić rajstopy uciskowe?

Wyroby uciskowe jak rajstopy na żylaki przeznaczone są do stosowania przez te osoby, które doświadczają objawów przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych. To schorzenie, które powoduje nieprawidłowy przepływ krwi w żyłach, jej cofanie się, a przez to może prowadzić do powstawania żylaków.

Głównymi objawami przewlekłej niewydolności żylnej są pieczenie, swędzenie, mrowienie nóg, uczucie ciężkości nóg, widoczne na nich spękane naczynka, a następnie także żylaki. Dolegliwość ta dotyka głównie kobiet.

Jak wybrać najlepsze rajstopy przeciwżylakowe?

Dobór odpowiednich rajstop przeciwżylakowych powinien bazować na stopniu zaawansowania schorzenia, a także na sylwetce użytkowniczki. Kobiety spodziewające się dziecka mogą wybrać stworzone specjalnie dla nich rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet w ciąży.

Producenci oferują różne rodzaje rajstop uciskowych, które można dopasować pod względem stopnia kompresji, czyli ucisku, rozmiaru i długości, a także kolorystyki, by świetnie sprawdziły się na co dzień jako zamiennik zwykłych rajstop.

Zobacz także:

- pończochy przeciwżylakowe

- podkolanówki na żylaki

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-44 z 62 pozycji

Aktywne filtry