Pas kompresujący uciskowy pooperacyjny na piersi Amoena 0789N
Pas kompresujący uciskowy pooperacyjny na piersi Amoena 0789N
Pas kompresujący uciskowy pooperacyjny na piersi Amoena 0789N
Pas kompresujący uciskowy pooperacyjny na piersi Amoena 0789N
Poprzedni
Następny

Pas kompresujący uciskowy pooperacyjny na piersi Amoena 0789N CZARNY

Pas kompresyjny Amoena to niezastąpione narzędzie w procesie rekonwalescencji kobiet po zabiegach chirurgicznych piersi, w tym po mastektomii. Pas kompresyjny służy do stabilizacji i wsparcia piersi po operacji, zapewniając optymalne warunki dla procesu gojenia., ale również o zapewnia maksymalny komfort użytkowania, pas kompresyjny został starannie opracowany z myślą o potrzebach kobiet wrażliwych na zmiany, jakie niesie za sobą taki okres. Można go używać w połączeniu z dowolnym biustonoszem kompresyjnym lub bandażem, co zapewnia komfort i wsparcie w kluczowym okresie rekonwalescencji.

Zaufaj Produktom Amoena w Okresie Rekonwalescencji po Operacji Piersi 

Wykorzystując mocny, ale jednocześnie elastyczny materiał, pas kompresyjny Amoena gwarantuje optymalne dopasowanie do różnych kształtów i rozmiarów ciała. Zapewniając odpowiednią kompresję w górnej części piersi, pas ten utrzymuje operowaną pierś na właściwym miejscu, zapobiegając jednocześnie przemieszczaniu się implantów podczas procesu gojenia. Dzięki temu kobiety mogą czuć się pewnie i komfortowo, mając pewność, że ich ciało jest odpowiednio wsparciem w trudnym okresie rekonwalescencji.

Dzięki pasom kompresyjnym Amoena możesz poczuć się pewniej i wygodniej w trudnym okresie rekonwalescencji po operacji piersi. Zaufaj renomowanej marce i wybierz produkt, który zadba o Twoje potrzeby i komfort.

KOLOR: CZARNY

 

Przyjazne Dla Skóry Materiały dla Minimalizacji Podrażnień

Jesteśmy świadomi, że skóra po operacji piersi może być szczególnie wrażliwa. Dlatego też pas kompresyjny Amoena został wykonany z materiałów przyjaznych dla skóry, które minimalizują ryzyko podrażnień i uczuleń. Nowoczesne zapięcie na rzep pozwala na łatwą regulację i dopasowanie do indywidualnych potrzeb, bez ryzyka podrażnienia delikatnej skóry w okolicy operowanej piersi.

Dzięki mocnemu, a zarazem elastycznemu materiałowi, pas kompresyjny Amoena zapewnia odpowiednią kompresję w górnej części piersi, co minimalizuje przesuwanie się implantów i wspiera proces gojenia. To nie tylko stabilizuje operowaną pierś, ale również zwiększa komfort noszenia.

Uniwersalne Zastosowanie dla Pełnej Swobody Wyboru

Pas kompresyjny został zaprojektowany z myślą o pełnej swobodzie wyboru. Można go używać w połączeniu z dowolnym biustonoszem kompresyjnym lub bandażem, co zapewnia komfort i wsparcie w kluczowym okresie rekonwalescencji.

Uwaga! Zdjęcia są podglądowe, ta oferta dotyczy samego pasa kompresyjnego bez biustonosza!

Pas kompresyjny Amoena zalety produktu

 1. Pas wspiera zachowanie efektów po operacji, stabilizując operowane piersi i zapobiegając przesuwaniu się implantów podczas gojenia się ran. Zapewnia utrzymanie odpowiedniego kształtu i funkcji piersi, co przyczynia się do lepszego efektu estetycznego i funkcjonalnego.
 2. Wykonany z mocnej, elastycznej tkaniny, pas zapewnia idealne dopasowanie i ucisk na górnej części piersi
 3. Materiały przyjazne dla skóry minimalizują ryzyko podrażnień, a nowoczesne zapięcie na rzep pozwala na łatwą regulację
 4. Specjalne wycięcie pod pachami chroni skórę przed podrażnieniami
 5. Pas można nosić z każdym rodzajem biustonosza kompresyjnego lub bandaża
 6. Ograniczenie Ryzyka Obrzęku: Poprzez kontrolowanie przepływu płynów limfatycznych, pas może ograniczyć ryzyko obrzęku pooperacyjnego.
 7. Zmniejszenie Bólu i Dyskomfortu: Odpowiednia kompresja może pomóc w zmniejszeniu bólu i dyskomfortu pooperacyjnego.

Instrukcja użytkowania pasa kompresyjnego Amoena

 • Przygotowanie: Upewnij się, że etykieta Amoena jest czytelna. Przed założeniem pasa kompresyjnego zapiątym wstępnie pasuj z tyłu do biustonosza kompresyjnego, umieszczając środek pasa na dolnej części taśmy z tkaniną.
 • Zakładanie pasa: Przeprowadź obie końce pasa do przodu, pod pachami.
 • Zapięcie: Delikatnie dopasuj i zapnij rzep nad biustem. Upewnij się, że pas kompresyjny wywiera wygodny, ale wyraźny ucisk na górnej części piersi. Jeśli odczuwasz dyskomfort lub ból, poluzuj zapięcie rzepa.

Ogólne instrukcje dotyczące pielęgnacji:

 • Znajdziesz je na etykiecie zaleceń pielęgnacyjnych na produkcie.
 • Przed praniem zapięj zamki, rzepy i haftki.
 • Zaleca się pranie odzieży kompresyjnej w woreczku do prania.
 • Jeśli prasz odzież kompresyjną z innymi tekstyliami, zalecamy łączenie podobnych kolorów.

Ważne informacje dotyczące trwałości:

 • Maksymalny okres przydatności do użycia wynosi 36 miesięcy, a okres użytkowania 6 miesięcy. Trzeba jednak pamiętać, że maksymalny okres użytkowania wynosi 42 miesiące.
 • Wyroby kompresyjne zachowują swoje właściwości terapeutyczne przez okres 6 miesięcy, pod warunkiem prawidłowej pielęgnacji oraz stosowania w normalnych warunkach użytkowania.
 • Okres użytkowania wyrobu medycznego jest oznaczony symbolem klepsydry na opakowaniu. Jeśli dojdzie do zmiany wymiarów ciała ze względów medycznych lub osobistych, zaleca się dokonanie nowego pomiaru i dostosowanie nowego wyrobu przed upływem okresu 6 miesięcy.

 

Wyrób medyczny

Materiał: 50% poliamid, 21% elastan, 18% poliester, 11% bawełna.

Bez lateksu, silikonu i niklu.

Wskazania:

✅ wspiercie gojenie się rany po operacji piersi. 

✅ stabilizownie kształtu i funkcjonalności operowanej piersi.

✅ ochronia wrażliwej tkanki rany i ograniczenie podrażnień.

✅ ograniczyenie ryzyka obrzęku pooperacyjnego.

✅ zmniejszyć obrzęku/bólu pooperacyjnego.

Przeciwwskazania i Zagrożenia:

Choroby Skóry: Osoby z chorobami skórnymi powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem odzieży kompresyjnej.

Wrażliwy Obszar Blizny: Obszary blizn w strefie chirurgicznej wymagają szczególnej uwagi i mogą być przeciwwskazaniem do stosowania odzieży kompresyjnej.

Popromienne Zapalenie Skóry: W przypadku wystąpienia popromiennego zapalenia skóry, należy unikać stosowania odzieży kompresyjnej.

Alergia na Materiał: Osoby z rozpoznaną alergią na materiał użyty w pasie kompresyjnym powinny unikać jego stosowania.

Skutki Uboczne i Wskazówki Dotyczące Bezpiecznego Użycia:

❗️ Niewłaściwy Rozmiar: Nieprawidłowe dopasowanie rozmiaru pasu kompresyjnego może prowadzić do miejscowej nadczułości na nacisk oraz zaburzeń przepływu krwi i limfy.

❗️ Ryzyko Reakcji Alergicznych: W przypadku wystąpienia alergicznej reakcji na materiał, należy przerwać stosowanie pasu i skonsultować się z lekarzem.

❗️ Informowanie Lekarza o Skutkach Ubocznych: W przypadku wystąpienia znaczących lub niepożądanych skutków ubocznych, należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.

 

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

CE - DEKLARACJA ZGODNOŚCI z unijnymi normami, które potwierdzają bezpieczeństwo i jakość produktu. Deklaracja zgodności wynika z przepisów dyrektyw Unii Europejskiej i każdy produkt wprowadzony na rynek UE powinien posiadać takie oznaczenia.

Produkt jest zarejestrowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako WYRÓB MEDYCZNY i spełnia wynikające z tego bardzo rygorystyczne normy, gwarantuje bezpieczeństwo i jakość.

UWAGA - To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Podmiot prowadzący reklamę: Relax-Med Sp. z o.o.
Producent: Amoena Medizin-Orthopädie-Technik GmbH
Dystrybutor: Amoena Polska Sp. z o.o.

Jak dobrać rozmiar?
Jak zamawiać?
Wysyłka i zwroty
Reklamacje
Regulamin sklepu

Pas kompresujący uciskowy pooperacyjny na piersi Amoena 0789N

Indeks: R007802
120,00 zł
Produkt dostępny w dużej ilości

Produkty podobne

Wybierz Rozmiar

Tabela rozmiarów
Wysyłka do 48 godzin

Bezpieczne zakupy

Opinie klientów (0)

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Zapłać za produkty w kilka minut dzięki płatnością on-line.

Szeroki asortyment

Szeroki asortyment

Szeroki asortyment, który jest sprawdzony przez naszych specjalistów.

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni fizjoterapeuci posiadający najnowszą wiedzę i szkolenia.

Poprzedni
Następny
Loading...