Proteza piersi tymczasowa

Tymczasowa proteza piersiowa jest niezbędna bezpośrednio po zabiegu mastektomii. Dzięki niej możliwe jest przywrócenie symetrii ciała oraz zachowanie właściwej postawy. Istotne jest to, aby produkt został właściwie dopasowany. Oczywiście ogromną rolę odgrywa tutaj rozmiar. W naszej ofercie można znaleźć protezy pooperacyjne, które zostały wykonane z certyfikowanych materiałów. Z pewnością zadowoli to kobiety, które cenią sobie połączenie wysokiej jakości oraz atrakcyjnej ceny. Stawiamy na różnorodność, a więc mamy pewność, że znalezienie wariantu odpowiedniego dla siebie nie będzie wyzwaniem. Oferujemy również fachową pomoc naszej doświadczonej obsługi.

Proteza tymczasowa


Proteza tymczasowa dostępna jest w ekonomicznej cenie, co stanowi wielką zaletę. Jest ona stosowana przed zakupem stałego modelu. Sprawdza się również w czasie odpoczynku. Zapewnia maksimum wygody - jest miękka i dość elastyczna, a więc nie trzeba obawiać się dyskomfortu, niezdrowego ucisku lub innych niepożądanych dolegliwości. Proponowane przez nas produkty zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw, które nie zawierają żadnych sztucznych związków. Nie trzeba więc obawiać się o ich negatywny wpływ na zdrowie lub samopoczucie. Niska waga to kolejny plus, który warunkuje wygodę eksploatacji. Oczywiście nie należy zapominać o konieczności dopasowania specjalistycznego biustonosza, który posiada kieszonkę na protezę.

Tymczasowe protezy piersiowe po mastektomii

Tymczasowe protezy piersiowe po mastektomii występują w różnorodnych rozmiarach, co jest znaczącym udogodnieniem. Bez większych trudności można dopasować produkt, który zapewni pożądany komfort. Należy jednak podkreślić, że nie są to modele przystosowane do użytku przez lata. Po okresie rekonwalescencji należy zaopatrzyć się w klasyczną protezę piersi, która będzie doskonałe parametry użytkowe. Niezależnie od rodzaju produktu trzeba dbać o jego staranne czyszczenie. To absolutna postawa do tego, aby zachować wysoki poziom higieny. Ważne jest sukcesywne eliminowanie zabrudzeń i innych śladów użytkowania za pomocą dedykowanych preparatów.

Aktywne filtry