Pracujemy na bieżąco i realizujemy zlecenia bez zakłóceń.

Wysyłka do 48 godzin! W obecnym czasie zalecamy płatności ektroniczne aby unikać płacenia gotówką kurierowi.

close

Protezy piersi

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Cena 510,00 zł
Cena 80,00 zł
Cena 510,00 zł
Cena 550,00 zł
Cena 380,00 zł
Cena 32,00 zł

Amoena Priform - Tymczasowa Proteza Piersi pooperacyjna dla amazonek

Cena 510,00 zł
Cena 300,00 zł
Cena 280,00 zł
Cena 650,00 zł
Cena 280,00 zł

Serena ® to szeroka gama różnorodnych, standardowych zewnętrznych protez piersi.

Miękkie, delikatne i przyjazne dla skóry materiały użyte w protezach SERENA wyselekcjonowane zostały specjalnie w celu zapewnienia maksymalnego komfortu: konsystencja, elastyczność i ruch protezy są bardzo podobne do piersi.

SERENA pozwala kobietom po mastektomii odzyskać naturalny komfort przy zapewnieniu pełnej dyskrecji, a także pozwala im odnaleźć codzienną równowagę.

Proteza anatomiczna, trójkątna, symetryczna

Cena 210,00 zł
Cena 510,00 zł
Cena 510,00 zł
Cena 510,00 zł
Cena 300,00 zł
Cena 520,00 zł
Cena 520,00 zł

Protezy piersi

Protezy piersi


Nowoczesne protezy piersi, przeznaczone dla kobiet po mastektomii, pozwolą każdej kobiecie poczuć się na nowo świetnie we własnej skórze i z własnym ciałem. Choroba, jaką jest rak piersi, pozostawia często trwałe ślady na ciele, jednak z nowoczesnymi i dopasowanymi do potrzeb protezami, kobieta może czuć się atrakcyjnie. Pozwoli jej to odrobinę zapomnieć o doświadczonej chorobie i zmianach w ciele.

Nowoczesne protezy piersi


W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór nowoczesnych protez piersi, które z pewnością spełnią oczekiwania każdej klientki. Protezy pozwolą zachować komfort po operacji, sprawią, że kobieta przestanie rozmyślać o tym, jak wygląda po zabiegu mastektomii. Dobrze dobrana proteza piersi to taka pigułka zapomnienia - zakładana wraz z odpowiednią bielizną dla amazonek, tworzy doskonałą iluzję naturalnej piersi. Świetnej jakości protezy piersi dla amazonek to produkt największej potrzeby, pozwalający odczuwać komfort i spokój w codziennym życiu.

Co wyróżnia nowoczesne protezy piersi?


Nowoczesne protezy piersi dla amazonek to produkty, które zapewniają całkowity komfort podczas noszenia. Protezy są niezwykle delikatne i miękkie w dotyku, dlatego tak doskonale imitują naturalną pierś. W zależności od wybranego modelu można zdecydować się na taki, który bardzo naturalnie zachowuje się podczas ruchu. Taka proteza będzie wręcz perfekcyjna dla kobiet uwielbiających sport i aktywność fizyczną. Dobre protezy dla amazonek to zatem produkty zarówno wizualnie, jak też w dotyku oraz podczas ruchu, rewelacyjnie imitujące naturalną pierś. Zakłada się je w prosty sposób, bądź to bezpośrednio na skórę, bądź też umieszczając w kieszonce specjalnie zaprojektowanej bielizny. Takie protezy to produkty bezpieczne, które samoistnie nie przesuwają się podczas ruchu, pozwalając na zachowanie pełnej swobody. To właśnie swobodę często trudno odzyskać po poważnych sytuacjach zdrowotnych. Nieskrępowanie oraz odrobina spontaniczność, która tak bardzo potrzebna jest każdemu, dla kobiety po mastektomii z pewnością oznacza dobrą protezę imitującą naturalną pierś. Promocja na nasze protezy piersi zachęca do dobrania odpowiedniego modelu dla siebie. Niskie ceny i promocje pozwalają na poczynienie sporych oszczędności podczas zakupów w naszym sklepie.

Zobacz także biustonosze dla amazonek.