Lista produktów marki Aries Avicenum

Aries - podkolanówki uciskowe, pończochy uciskowe, rajstopy uciskowe, skaperty uciskowe

Poznaj wysokiej jakości wyroby Avicenum przeznaczone na żylaki i przewlekłą niewydolność żylną od Aries! Czeska firma Aries na rynku europejskim działa już od ponad 25 lat – od tego czasu dostarcza wysokiej klasy wyroby pończosznicze przeznaczone dla kobiet i dla mężczyzn. Dzisiaj są one popularne także w Polsce i często wybierane ze względu na ich znakomitą jakość wykonania, która przekłada się na wyjątkowy komfort i trwałość. Dobierz rękawy uciskowe, podkolanówki, pończochy, rajstopy lub skaperty Aries dla siebie!

Dla kogo przeznaczone są produkty kompresyjne Aries?

Aries oferuje szeroką gamę wyrobów kompresyjnych dedykowanych dla osób z różnymi dolegliwościami, w których kluczowe znaczenie ma stosowanie kompresji – ucisku.

Dzięki uciskowi można przyspieszyć proces przepływu krwi i limfy, zapobiegając objawom wynikającym z niewydolności żylnej oraz obrzęków limfatycznych, do których zaliczane są powiększenie obwodu kończyny, odczuwalne uczucie ciężkości, mrowienie, ból, ciepłota.

Aries oferuje wyroby uciskowe przeznaczone dla osób z problemem żylaków, PNŻ – przewlekłej niewydolności żylnej, zakrzepowego zapalenia żył, a także innych dolegliwości dotyczących kończyn dolnych. Także prodykty kompresyjne Aries dedykowane są dla osób doświadczających problemów z obrzękami rąk, na przykład po operacjach piersi.

Wyroby Aries bardzo dobrze sprawdzają się również w celach profilaktycznych, ponieważ używane regularnie pomagają zapobiegać dolegliwościom, między innymi podczas długotrwałego przebywania w pozycji stojącej i siedzącej, w trakcie ciąży czy podróżowania.

Jakie produkty do kompresji oferuje Aries?

Aries ma w swojej ofercie rozbudowaną gamę produktów kompresyjnych, które dzięki temu można dopasować indywidualnie do własnych potrzeb ze względu na różne rozmiary, kolory oraz stopnie kompresji. Są to poniższe wyroby ucsikowe Aries:

- Podkolanówki Aries – przeznaczone dla osób doświadczających nienasilonych objawów, w których kluczowe znaczenie ma kompresja łydek,

- Pończochy Aries – stylowe pończochy z efektownymi wykończeniami, dostępne w wariancie do paska i jako pończochy samonośne, dostępne w szerokiej gamie stopni kompresji,

- Rajstopy Aries – oferowane w różnych kolorach i grubościach, przeznaczone dla osób doświadczających różnych dolegliwości,

- Skarpety Aries – sięgające za kostki skarpetki pozwalające na poprawę przepływu krwi i limfy w kończynach dolnych,

- Rękawy kompresyjne Aries – przeznaczone do noszenia na rękach po zabiegach wymagających kompresji w trakcie rekonwalescencji.

Czym wyróżniają się wyroby uciskowe Aries?

Marka Aries wykorzystuje szeroką gamę specjalnie dobranych włókien, które wyróżniają się prozdrowotnymi właściwościami, między innymi zmniejszają ryzyko zaczerwienienia i podrażnień skórnych, działają antybakteryjnie i dezodorująco, a także zapobiegają pojawianiu się alergii.

Stosowane przez Aries lamówki i koronki zapewniają stabilne podtrzymanie wyrobów kompresyjnych, nie pozostawiają wgnieceń i nie ograniczają krążenia krwi. Również nadają się dla osób z wrażliwą skórą, ponieważ pozwalają na jej oddychanie.

Atutem marki jest też pełna paleta rozmiarów, a także długości, co przekłada się na indywidualne dopasowanie wyrobów do sylwetki.

Wyroby kompresyjne Aries – jak je dobrać?

Dobierając odpowiednie rękawy, pończochy, skarpetki czy podkolanówki Aries, kluczowe znaczenie ma wybranie ich odpowiedniego wariantu pod względem poniższych parametrów:

- Rodzaj wyrobu – dobierany indywidualnie na podstawie dolegliwości i przeznaczenia,

- Rozmiar – osoby stosujące wyroby kompresyjne muszą dokładnie dopasować je pod względem rozmiaru, by uzyskać oczekiwane efekty,

- Rodzaj wykończenia – wyroby kompresyjne Aries oferowane są w różnych wersjach, między innymi z otwartymi i zamkniętymi palcami, dodatkowymi wzmocnieniami, różnymi rodzajami klinów, otworem rewizyjnym na stopie.

Należy pamiętać o tym, że wyroby kompresyjne o działaniu leczniczym powinny być dobrane przez lekarza lub innego specjalistę na podstawie wcześniej przeprowadzonych badań.

(33 produktów)
Sortuj według:
(33 produktów)
Sortuj według:
Loading...