Lista produktów marki Sigvaris

Sigvaris to szwajcarska firma, która już od ponad 150 lat specjalizuje się w produkcji odzieży uciskowej, a od 60 lat w wytwarzaniu rozwiązań do medycznej terapii kompresyjnej. Została założona w 1864 roku przez Moritza Ganzoni-Sträuliego oraz Niklausa Bartheltsa. Aktualnie prezentuje rozbudowaną gamę innowacyjnych produktów kompresyjnych dla osób doświadczających różnych dolegliwości.

Jakie produkty kompresyjne oferuje Sigvaris?

Firma Sigvaris dostarcza produkty kompresyjne przeznaczone dla kobiet i dla mężczyzn, które pomagają w dolegliwościach żylnych, po zabiegach oraz urazach. Dostępne są one w różnych stopniach ucisku, w tym jako produkty 1 stopnia oraz 2 stopnia kompresji.

Wśród dostępnych produktów znajdują się:

- Pończochy uciskowe Sigvaris – wygodne i stylowe pończochy kompresyjne damskie i męskie, także pończochy z przypięciem do pasa,

- Rajstopy uciskowe Sigvaris – rajstopy damskie i męskie, w tym rajstopy uciskowe ciążowe,

- Podkolanówki uciskowe Sigvaris – męskie i damskie skarpetki uciskowe, które dostępne są w wielu atrakcyjnych wzorach,

- Rękawy uciskowe Sigvaris – bezszwowe rękawy bez dłoni i z dłonią, także z paskami podtrzymującymi,

- Wrapy Sigvaris – produkty przeznaczone do owijania kończyn w celu kompresjoterapii, które dzięki szerokiemu zakresowi regulacji zapewniają dokładne dopasowanie,

- Odzież uciskowa Sigvaris – firma oferuje różne rodzaje ubrań kompresyjnych, w tym biustonosze, kamizelki, legginsy, pasy nadpiersiowe, pasy brzuszno-biodrowe, opaski,

- Akcesoria do wyborów uciskowych – Sigvaris dostarcza także płyny do prania, chusteczki do pielęgnacji mankietów, rękawiczki i inne produkty używane do wyrobów uciskowych.

To są wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa używaj je zgodnie z instrukcją lub etykietą.

Dlaczego warto wybrać produkty Sigvaris?

Sigvaris oferuje produkty dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników, który chcą stosować wyroby uciskowe w celach profilaktycznych oraz leczniczych.

Przędze, które używane są do produkcji wyrobów kompresyjnych, wyróżniają się najwyższą jakością. Charakteryzują się odpornością na odkształcenia i naprężenia, a przy tym elastycznością i rozciągliwością, dzięki czemu są wytrzymałe i trwałe. Dodatkowo wyróżniają się oddychalnością, co przekłada się na komfort ich noszenia.

Wyroby uciskowe Sigvaris dostępne są także w wielu wariantach, co powoduje, że mogą być one indywidualnie dostosowane do oczekiwań i potrzeb użytkowników, między innymi pod względem ich wymiaru, długości, konstrukcji (z palcami, bez palców), kolorystyki i wzorów.

(17 produktów)
Sortuj według:
(17 produktów)
Sortuj według:
Loading...