Lista produktów marki Afma

Dla kogo przeznaczona jest bielizna AFMA?

Polski producent AFMA ma w swoim asortymencie wiele modeli biustonoszy oraz strojów kąpielowych dedykowanych dla kobiet po operacjach piersi, także tych, które powinny nosić specjalną bieliznę wyposażoną w kieszonki na protezy piersi.

Stroje kąpielowe i biustonosze AFMA przeznaczone są dla kobiet po operacjach oszczędzających, mastektomii, czyli całościowym usunięciu piersi, a także po operacjach rekonstrukcyjnych oraz operacjach plastycznych.

AFMA wykorzystuje starannie dobrane materiały, które spełniają najwyższe standardy jakościowe, a także kładzie duży nacisk na szczegółowe wykończenie swoich produktów. Właśnie dlatego jest dzisiaj jednym z wiodących producentów bielizny dla amazonek w Polsce.

Jakie rodzaje biustonoszy oferuje AFMA?

AFMA oferuje biustonosze w kilku wariantach, dzięki czemu mogą być one dopasowane do różnych potrzeb kobiet.

Oferowane przez AFMA biustonosze dzielone są na trzy główne kategorie:

- Gorsety miękkie – biustonosze wyposażone w miękkie miseczki bez usztywnień,

- Gorsety usztywniane – biustonosze wyposażone w usztywnione miseczki o modelujących właściwościach.

Biustonosze AFMA dostępne są z uniwersalnymi kieszonkami, a także w wariancie z kieszonkami po lewej i prawej stronie, dzięki czemu można dostosować je do własnych potrzeb.

Jaki stroje kąpielowe dla amazonek ma w ofercie AFMA?

Producent bielizny AFMA oferuje szeroką gamę strojów kąpielowych dedykowanych dla amazonek, które idealnie nadają się do pływania i wypoczywania.

Stroje kąpielowe dla amazonek AFMA to w szczególności stroje jednoczęściowe, które pozwalają na zamaskowanie mankamentów sylwetki i jej wyszczuplenie. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów jednolitych oraz w zróżnicowane wzory, dzięki czemu można bez problemów znaleźć wśród nich idealny model na urlop lub na basen.

W jakich rozmiarach dostępne są biustonosze AFMA?

Szeroka gama rozmiarów powoduje, że stroje kąpielowe i biustonosze AFMA są doskonałym wyborem dla kobiet o różnych sylwetkach.

AFMA oferuje biustonosze w różnych rozmiarach, od 75AA aż do 105G, dlatego każda kobieta może wybrać wśród nich idealnie dopasowaną bieliznę dla siebie.

Stroje kąpielowe dla amazonek AFMA oferowane są w rozmiarach od 38 do 54, dzięki czemu również znakomicie sprawdzają się na różnych figurach.

(27 produktów)
Sortuj według:

FILTRY

Cena
-
Stronę
-Rozmiar-
więcej... mniej
Rozmiar
KOLOR
Filter
(27 produktów)
Sortuj według:
Loading...