Lista produktów marki Medi

Medi jest jednym ze światowych liderów w produkcji wyrobów medycznych pochodzącym z Niemiec. W jego asortymencie dostępne są nowoczesne artykuły wspierające rehabilitację oraz kompresjoterapię w przebiegu zróżnicowanych dolegliwości oraz przeznaczone do stosowania profilaktycznego.

Jakie produkty oferuje Medi?

Firma Medi specjalizuje się w dostawie zróżnicowanych produktów profilaktycznych i medycznych, które pozwalają na poprawę stanu zdrowia i mogą zapobiegać licznym schorzeniom.

Produkty Medi podzielić można na dwie główne kategorie, a dokładnie na produkty kompresyjne oraz produkty ortopedyczne.

Produkty kompresyjne Medi

Wśród produktów do kompresjoterapii, czyli terapii uciskowej dostępne są między innymi:

Podkolanówki uciskowe Medi, w tym modele przeznaczone dla kobiet i dla mężczyzn,

- Pończochy uciskowe Medi, w tym modele z otwartymi i zamkniętymi palcami, a także pończochy szpitalne, pończochy z przewiązaniem w talii, zarówno kryjące, jak i półprzezroczyste,

- Rajstopy uciskowe, w tym rajstopy ciążowe,

- Bielizna uciskowa poporodowa.

Wyroby przeznaczone do terapii uciskowej od Medi są stosowane do ucisku kończyn dolnych w celu prowadzenia leczenia schorzeń układu żylnego, między innymi żylaków, pajączków, przewlekłej niewydolności żylnej, obrzęków limfatycznych.

Produkty ortopedyczne Medi

Firma Medi specjalizuje się również w produkcji ortez oraz stabilizatorów pomagających w bezpiecznej i skutecznej rehabilitacji i rekonwalescencji po kontuzjach, wypadkach i innych urazach.

W jej asortymencie znaleźć można między innymi stabilizatory kolan, kostek, bioder, łokci, barków, stabilizatory lędźwiowe, korektory postawy, koszulki korygujące postawę, ortezy na zespół cieśni nadgarstka, wkładki do obuwia.

Stabilizatory i ortezy Medi przeznaczone są do stosowania zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci, a dzięki szerokiej gamie wariantów umożliwiają indywidualne dopasowanie dla uzyskania najlepszych efektów.

Produkty Medi – dlaczego warto je wybrać?

Medi kładzie nacisk na jakość swoich wyrobów, aby spełniać oczekiwania każdego ze swoich klientów.

Produkty Medi powstają w fabryce firmy w Bayreuth, gdzie nad ich tworzeniem czuwa zespół doświadczonych osób. Przechodzą one przez wiele etapów produkcji oraz są poddawane wielokrotnej kontroli jakości, dzięki czemu są one jednymi z najpopularniejszych wyrobów kompresyjnych oraz ortopedycznych w Niemczech i w wielu innych krajach.

Do produkcji wyrobów Medi stosowane są również starannie dobrane materiały, które spełniają wymogi normy OEKO-TEX Standard 100 i nie zawierają szkodliwych dla człowieka i środowiska substancji.

 

 

(57 produktów)
Sortuj według:
(57 produktów)
Sortuj według:
Loading...