Lista produktów marki JOBST

Marka Jobst oferuje szeroką gamę produktów uciskowych przeznaczonych dla osób z obrzękami lipidowymi, limfatycznymi i żylnymi. Oferujący produkty kompresyjne Jobst sklep Dla Amazonek prezentuje ich szeroki wybór – dzięki nim można prowadzić skuteczną terapię uciskową w wielu dolegliwościach!

Jakie produkty oferuje Jobst?

W asortymencie Jobst dostępne są zarówno produkty uciskowe profilaktyczne, jak i medyczne, dlatego mogą być one stosowane zarówno w celu zapobiegania schorzeniom żylnym i limfatycznym, jak i w celu ich leczenia.

Jobst słynie przede wszystkim z produktów uciskowych przeznaczonych na kończyny dolne, do których zaliczane są pończochy uciskowe Jobst, rajstopy uciskowe Jobst oraz podkolanówki uciskowe Jobst dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, co pozwala na precyzyjne dopasowanie ich do własnych potrzeb.

Oferowane przez Jobst produkty uciskowe mogą być używane przez kobiety i przez mężczyzn. W asortymencie firmy znalazły się również specjalne wyroby uciskowe dla kobiet w ciąży, które charakteryzują się elastyczną i miękką strefą w pasie, która dopasowuje się do rosnącego brzucha.

Jakie zastosowanie mają produkty Jobst?

Produkty Jobst mogą być stosowane w różnych celach, wykorzystuje się je między innymi w poniższych schorzeniach:

- Przewlekła choroba żylna kończyn dolnych,

- Przewlekła niewydolność żylna,

- Pajączki na nogach,

- Żylaki nóg,

- Obrzęki lipidowe,

- Obrzęki limfatyczne,

- Opuchnięte nogi,

- Zakrzepica żył głębokich,

- Owrzodzenia nóg.

W celach profilaktycznych produkty Jobst mogą być między innymi stosowane w trakcie dłuższych podróży, głównie lotów samolotem czy podróży samochodem albo pociągiem, przy spędzaniu długiego czasu w pozycji siedzącej albo stojącej, przy pojawiającym się uczuciu ciężkości oraz przemęczenia nóg, w trakcie w okresie ciąży, gdy rośnie ryzyko pojawienia się zaburzeń żylnych kończyn dolnych.

Dlaczego warto wybrać produkty uciskowe Jobst?

Jobst to producent kładący nacisk na jakość swoich wyrobów, które bazują na starannie dobranych materiałach oraz konstrukcjach, by zapewniać skuteczne działanie oraz maksymalną wygodę każdego dnia.

Produkty Jobst, takie jak pończochy oraz podkolanówki uciskowe, wykorzystują unikatowy mankiet Jobst SoftFit, który wyposażony jest we włókna silikonowe dla lepszego przylegania do skóry i utrzymywania się w miejscu oraz większego komfortu. Do ich produkcji używane są oddychające, odprowadzające wilgoć i miękkie w dotyku materiały. Jobst oferuje również specjalne wyroby dla sportowców, które kontrolują zapach i utrzymują skórę w suchości.

(8 produktów)
Sortuj według:
(8 produktów)
Sortuj według:
Loading...