Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Na obrzęk limfatyczny

Obrzęk limfatyczny powstaje na skutek zastoju limfy, czyli chłonki. Aby zapobiegać jego wystąpieniu i zredukować jego objawy, warto stosować odpowiednie produkty. Zakupisz je w naszym sklepie online DlaAmazonek.pl!

W dolegliwości jak obrzęk limfatyczny leczenie polega głównie na odpowiednim ucisku tkanek, aby pobudzić przepływ limfy w skórze i tkance podskórnej. Pojawia się obrzęk również po mastektomii i innych operacjach piersi. Właśnie dlatego w naszym asortymencie znalazły się produkty pomagające w redukcji objawów obrzęku limfatycznego – rękawy uciskowe, rollery – wałki do masażu limfatycznego.

Sprawdź dostępne w naszej ofercie produkty redukujące obrzęk limfatyczny!

Kiedy stosować wyroby na obrzęk limfatyczny?

Nadmierna twardość tkanek połączona z napięciem skóry, ograniczenie ruchomości, uczucie ciężkości, dolegliwości bólowe – to główne objawy obrzęku limfatycznego. Może on pojawić się na skutek nieprawidłowego działania układu limfatycznego, ale również urazów oraz operacji.

Objawom obrzęku limfatycznego najlepiej zapobiegać. W tym celu stosowane są specjalne wyroby uciskowe, masaże limfatyczne (drenaż limfatyczny), a także rożne akcesoria oraz ćwiczenia na obrzęk limfatyczny. Dzięki temu można zadbać o właściwy przepływ chłonki w tkankach, aby przeciwdziałać zastojom.

Obrzęk limfatyczny – leczenie domowe

W dolegliwości jak obrzęk limfatyczny leczenie domowe powinno polegać głównie na stosowaniu wyrobów uciskowych, masażu oraz ruchu – ćwiczeń fizycznych.

Nasz sklep internetowy oferuje specjalne rękawy uciskowe, które zapobiegają pojawieniu się obrzęku limfatycznego po operacjach piersi. Wspomagają przepływ krwi i limfy w ramieniu.

Dostarczamy także rollery – wałki, z którymi można prowadzić ćwiczenia na obrzęk limfatyczny w domu. Rolowanie rozmasowuje i rozluźnia tkanki, a także wspomaga przepływ limfy, by redukować obrzęki. Rollery dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach.