Peruki - krótkie włosy

Piękne i zadbane włosy od  tysięcy lat są uważane za synonim seksapilu, kobiecości oraz pewności siebie. Nic zatem dziwnego, że każda kobieta, zarówno  blondynka jak i brunetka dba o nienaganny  wygląd swoich włosów, które to mogą być powodem do wielkiej dumy. Niestety poważne choroby, zazwyczaj onkologiczne powodują często utratę włosów. Wówczas to warto sięgnąć po elegancką perukę.


Utrata włosów, a peruka w ramach NFZ
Jak powszechnie wiadomo niezbadane są losy ludzkie. Wiele osób jest skazana na borykanie się z  poważnymi chorobami , w wyniku których często dochodzi do utraty największego, kobiecego atutu, jakim są bez wątpienia włosy. We współczesnych czasach chemioterapia stanowi najczęstszą przyczynę częściowej bądź całkowitej utraty włosów.  Niestety jej stosowanie jest niezbędne, w celu skutecznego leczenia. W tak trudnej sytuacji to od naszego podejścia zależy czy pogodzimy się z  tą chwilową niedogodnością. Nigdy nie warto się załamywać, bowiem wystarczy zainteresować się innymi alternatywami, które to pozwolą nam dobrze czuć się we własnej skórze.

Peruki krótkie włosy NFZ są niezwykle ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich osób które utraciły włosy. Obecnie peruka jest wpisana na listę produktów medycznych refundowanych za pomocą środków pomocniczych. Perukę do kwoty 250 zł każdy pacjent ma prawo otrzymać  bezpłatnie. Natomiast jeśli wybrany produkt kosztuje więcej niż maksymalny limit refundacji, to wówczas  pacjent dopłaca różnicę pomiędzy ceną zakupionej peruki, a limitem.


Peruki krótkie włosy – szeroki wybórJak powszechnie wiadomo zdrowa głowa to zdrowsze ciało, a w przypadku chorób nowotworowych warto poruszyć każdy aspekt, który wesprze nas w walce o powrót do zdrowia. Warto zatem w tych trudnych chwilach pokusić się o metamorfozę, która to doda nam energii i postawić na wybór odpowiedniej peruki.

Obecnie ich wybór na rynku jest ogromny. W szerokiej ofercie znajdują się zarówno nieco dłuższe, jak i piękne peruki krótkie o długości od 1 do 15 cm.Te drugie są niezwykle praktyczne i wygodne, bowiem są one bardzo łatwe   pielęgnacji oraz zapewniają każdej kobiecie piękny oraz w pełni zadbany wygląd.
 
Niezwykle oryginalnie prezentują się zarówno peruki krótkie włosy blond jak i w ciemniejszych odcieniach.  Każda peruka o subtelnym cięciu i ponadczasowym kształcie, która to przywodzi na myśl fryzury z lat dwudziestych  ubiegłego wieku spodoba się z pewnością paniom ceniącym sobie dyskretność oraz elegancję. Wiele dostępnych modeli posiada linię rozmytą czoła, która to daje efekt wyrastania włosów ze skóry głowy oraz możliwość zaczesania ich do góry, co znacznie dodaje pewności siebie.

W wielu kolekcjach można również znaleźć bardziej roztrzepane oraz kędzierzawe fryzurki, które to  charakteryzują  się wspaniałą objętością oraz cieniowanymi końcówkami. Tego typu peruka jest  bardzo wygodna i praktyczna, bowiem można szybko wystylizować wymarzoną  fryzurę bez  ciągłego poprawiania włosów.

W ofercie wielu sklepów nie brakuje zarówno ekskluzywnych, krótkich peruk syntetycznych, jak i wykonanych  z naturalnego włosa. Wybór odpowiedniej  pozwala na nowo cieszyć się  z posiadania pięknej i zadbanej fryzury.

Aktywne filtry