Lista produktów marki THUASNE

Thuasne jest francuskim liderem w produkcji wyrobów kompresyjnych i ortopedycznych. Firma została założona już w 1874 roku i obecnie prowadzi ją już 6 pokolenie przedsiębiorców. Oddział Thuasne Polska oferuje szeroki wybór produktów dedykowanych dla osób doświadczających różnych dolegliwości – przewlekłej niewydolności żylnej, zakrzepów, zaburzeń przepływu limfy, bólów czy urazów, a także dla kobiet w ciąży oraz po zabiegach mastektomii.

Jakie wyroby oferuje Thuasne?

W asortymencie firmy Thuasne znaleźć można wysokiej jakości produkty medyczne, które tworzone są z myślą pacjentach, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w swoim procesie leczenia i dbać o swoje zdrowie i komfort.

Oferta firmy obejmuje:

- Biustonosze i protezy piersi – Thuasne przedstawia szeroki wybór biustonoszy pooperacyjnych i biustonoszy protetycznych dla amazonek oraz dopasowane do nich protezy piersi,

- Kompresja – oferowane przez Thuasne podkolanówki, pończochy i rajstopy uciskowe są dedykowane dla osób z problemami żylnymi. Firma oferuje wyroby kompresyjne przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, w różnych stopniach kompresji, rozmiarach oraz kolorach do wyboru. Thuasne dostarcza również odzież kompresyjną, w tym rękawy kompresyjne przeznaczone do redukcji obrzęków.

- Bandaże – oferta Thuasne uzupełniona jest o różne rodzaje elastycznych bandaży kompresyjnych, które są pomocne w niwelowaniu obrzęków.

Produkty Thuasne – dlaczego warto je wybrać?

Thuasne kładzie duży nacisk na wysoką jakość swoich wyrobów. Do ich produkcji wykorzystuje starannie wyselekcjonowane tkaniny elastyczne, które pozwalają na uzyskanie optymalnego dopasowania, komfortu i trwałości. Są one projektowane i wytwarzane na bazie wieloletnich doświadczeń firmy, dzięki czemu uzyskały one certyfikacje jakościowe i posiadają znak jakości Oeko-Tex.

Produkcja wyrobów Thuasne jest na każdym kroku kontrolowana, co przekłada się na ich dopracowanie w najmniejszych detalach. Jednocześnie odbywa się ona z naciskiem na poszanowanie środowiska ze względu na redukcję zużycia zasobów oraz recykling odpadów.

To są wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa używaj je zgodnie z instrukcją lub etykietą.

(14 produktów)
Sortuj według:

FILTRY

Cena
-
-Rozmiar-
więcej... mniej
KOLOR
Filter
(14 produktów)
Sortuj według:
Loading...