Lista produktów marki Halcamp

Halcamp to polska firma, która od 1987 roku oferuje produkty dla osób wymagających wsparcia. W jej asortymencie znajdują się najwyższej klasy artykuły medyczne, które znane są ze starannego wykonania, nowoczesnych materiałów oraz przystępnych cen.

Jakie wyroby medyczne oferuje Halcamp?

Halcamp oferuje różne rodzaje wyrobów pomagających w szybkim powrocie do zdrowia, redukcji nieprzyjemnych objawów, ich profilaktyce, a także w dbaniu o formę i dobre samopoczucie.

Wśród produktów oferowanych przez firmę Halcamp znajdują się między innymi takie wyroby, jak materace rehabilitacyjne i przeciwodleżynowe, taśma, piłka, dysk, wałek do rehabilitacji, piłeczki i piłki do masażu, poduszka sensoryczna.

Dostarcza ona również wyroby medyczne przeznaczone dla kobiet po zabiegach mastektomii, w tym kliny przeciwobrzękowe, dzięki którym można zadbać o zdrowie w okresie rekonwalescencji i w trakcie rehabilitacji.

Jakie zastosowanie mają kliny przeciwobrzękowe?

Kliny przeciwobrzękowe są specjalnym rodzajem wyrobów medycznych używanych w celu zapobiegania obrzękom limfatycznym oraz innym towarzyszącym im objawom, takim jak bóle, drętwienie, mrowienie, do których dochodzi na skutek gromadzenia się chłonki – limfy. Dodatkowo pozwalają one na przyjęcie właściwej pozycji oraz unieruchomienie kończyn, co zmniejsza ryzyko pojawiania się efektów niepożądanych.

Kliny tego rodzaju wyglądają jak trójkątna poduszka wykonana z pianki, która umożliwia podtrzymanie kończyn w odpowiedniej pozycji.

Z klinów przeciwobrzękowych mogą korzystać różne osoby po zabiegach nasilających ryzyko gromadzenia się limfy w kończynach górnych albo dolnych. Wykorzystywane są one między innymi:

- Po zabiegach mastektomii oraz innych zabiegach na piersiach,

- Po zabiegach na klatce piersiowej,

- Po zabiegach wycięcia węzłów chłonnych,

- Po wszczepieniu endoprotezy,

- U pacjentów unieruchomionych.

W ofercie firmy Halcamp kliny dostępne są w kilku wariantach – dla kobiet po mastektomii są to kliny z wgłębieniem oraz bez wgłębienia na rękę, a także firma oferuje specjalne kliny rozpierające nogi z paskami podtrzymującymi oraz kliny po endoprotezie.

Wszystkie kliny Halcamp wykonane są z najwyższej jakości materiałów i wyposażone są w zdejmowane pokrowce. Wybrane modele dostępne są również w różnych rozmiarach dla optymalnego dopasowania.

(5 produktów)
Sortuj według:
(5 produktów)
Sortuj według:
Loading...