Proteza piersi Amoena Energy

Protezy piersi Amoena Energy zapewniają nieprzeciętny komfort użytkowania. Omawiany model jest szczególnie polecany paniom w okresie menopauzy, które cierpią na uderzenia gorąca. Nowoczesne technologie gwarantują wyjątkowy chłód - jest to niezwykle przyjemny efekt, który chroni przed dyskomfortem związanym z długotrwałym noszeniem sztucznej piersi. Wysoka różnorodność produktów sprawia, że dobór najlepszego wariantu nie będzie żadnym wyzwaniem. W razie wątpliwości wystarczy jedynie skontaktować się z nasza obsługą drogą telefoniczną lub mailową. Z chęcią odpowiemy na każde zadane pytanie, a także udzielimy szczegółowych informacji.

Niższa potliwość

Proteza piersiowa Amoena Energy została zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Wszystko po to, aby zapewnić maksimum swobody oraz dobre samopoczucie. Optymalny stopień przepływu powietrza chroni przed nadmierna potliwości. Ponadto produkt nie podrażnia delikatnej skóry, która styka się z powierzchnią protezy. Niweluje to prawdopodobieństwo pojawienia się trudnych w leczeniu odparzeń. Na uwagę zasługuje fakt, że opisywany model może być stosowany podczas treningów. Wystarczy zaopatrzyć się w bieliznę sportową, która zapewni maksymalne podtrzymanie biustu. Prawidłowo dopasowany biustonosz stanowi absolutną podstawę podczas aktywności fizycznej.

Zredukowana waga

Proteza piersi Amoena Energy wyróżnia się niską wagą, dzięki czemu nie jest ona obciążeniem dla użytkowniczki. W dużej mierze odpowiada za to lekki silikon InTouch. Oferowany model nie tylko wygląda naturalnie, ale również zachowuje się niczym prawdziwa pierś. Jest to wyśmienita opcja dla pań, które chcą pozbyć się kompleksów będących wynikiem zabiegu mastektomii. Wysoka żywotność produktu to kolejna zaleta. Wyróżnia się on ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a więc jest to inwestycja na lata. Trzeba jednak zachować ostrożność podczas czyszczenia powierzchni. Nie należy stosować akcesoriów, które mogłyby doprowadzić do trwałych uszkodzeń.

Więcej:

Aktywne filtry