Proteza piersi Amoena Essential

Protezy piersi Amoena Essential dostępne są w taki wielu wersjach, że dobór odpowiedniego wariantu, to jedynie kwestia czasu. Trzeba zaznaczyć, że zostały one zaprojektowane z myślą o rzeczywistych potrzebach kobiet po zabiegu mastektomii. Przekłada się to na nieprzeciętny komfort oraz swobodę eksploatacji. Nie trzeba obawiać się dyskomfortu, czy też innych niedogodności. Omawiany model zachowuje się niemal identycznie, jak prawdziwa pierś. Zadowoli to kobiety, które nie chcą, aby otoczenie dowiedziało się o przebytej operacji. Wybierając odpowiedni wariant należy przeanalizować kilka różnych czynników m.in. rodzaj, odcień, rozmiar. Jeśli masz z tym kłopot, to nasza obsługa z chęcią Ci pomoże.

Materiał przyjemny w dotyku


Proteza piersiowa Amoena Essential została w całości wykonana z bezpiecznych, a jednocześnie wysokojakościowych tworzyw. Warto podkreślić, że ich skład jest wolny od wszelkich związków, które mogłyby wywołać reakcje alergiczne, czy też podrażnienia wrażliwej i delikatnej skóry. Produkt został zaprojektowany na bazie eksperckiej wiedzy. Nie bez powodu zyskał on szereg pozytywnych opinii użytkowniczek. Atutem jest fakt, ze prezentowana proteza piersi Amoena Essential nie daje efektu sztuczności nawet podczas bliskiego kontaktu z drugą osobą. W składzie można znaleźć certyfikowany sylikon oraz folię poliuretanową.

Niska waga

Proteza piersi Amoena Essentialz wyróżnia się bardzo niską wagą, dzięki czemu nie stanowi ona zbyt dużego obciążenia. Jest ona około 30% lżejsza od tradycyjnego modelu. Doskonale sprawdza się nawet w gorące dni. To świetna propozycja dla pań, które potrzebują modelu w dużym rozmiarze. Należy pamiętać, że rozmiar protezy dopasowywany jest do wielkości drugiej piersi. W ten sposób można uzyskać pożądany efekt. Oprócz tego poleca się użytkowanie bielizny dla amazonek. Biustonosz odpowiada za doskonałe podtrzymanie protezy, a także chroni przed jej przesuwaniem w ciągu dnia, czy też w nocy.

Niska podatność na defekty


Model Amoena Essential pochodzi od renomowanego producenta, co stanowi najlepszą gwarancję jakości. Jest trwały oraz niepodatny na uszkodzenia i deformacje. Nie trzeba więc martwić się o konieczność szybkiej wymiany produktu. Omawiany produkt zachwyci swoją jakością nawet najbardziej wymagające kobiety. Przez długi czas zachowuje on swój pierwotny kształt. Proteza nie jest podatna na negatywny wpływ wilgoci, jednak panie lubiące pływać powinny zainwestować w specjalny model pływacki.

Korzystna cena


Proteza piersi Amoena Essential to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla kobiet stawiających na ekonomiczny koszt zakupu. Jest to produkt dostępny w atrakcyjnej cenie. Warto zaznaczyć, że duży wpływ na jego żywotność ma właściwa pielęgnacja. Dobrze jest zakupić dedykowane preparaty oraz akcesoria. Wykorzystywanie przypadkowych środków nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ może dojść do przypadkowego uszkodzenia powierzchni. Istotne jest to, aby protezę piersi oczyszczać systematycznie, gdyż jest to podstawą do tego, aby utrzymać wysoki poziom higieny.

Więcej:

Aktywne filtry