Proteza piersi Amoena Natura

Protezy piersiowe Amoena Natura wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla kobiet, które na pierwszym miejscu stawiają naturalność. Opisywane produkty zostały wykonane z wysokojakościowych materiałów, które posiadają doskonałe parametry użytkowe. To właśnie dzięki temu są miękkie i przyjemne w dotyku. Występują w rozmaitych rozmiarach, co ułatwia wybór odpowiedniego wariantu. Przedstawiany model pozwala pozbyć się kompleksów po zabiegu mastektomii. Dzięki niemu łatwiej jest zaakceptować swój nowy wygląd. Masz problem z doborem protezy? Skorzystaj z wsparcia naszej obsługi.

Poczucie świeżości

Proteza piersiowa Amoena Natura bazuje na nowoczesnych technologiach, co przekłada się na maksymalne poczucie świeżości w każdych warunkach. Nie trzeba obawiać się o dyskomfort, który mógłby pojawić się podczas użytkowania sztucznej piersi. Optymalna cyrkulacja powietrza to jedna z wielu zalet. Chroni to przed odparzeniami delikatnej skóry, czy też innymi nieprzyjemnymi dolegliwościami. Warstwa silikonowa jest gładka i trwała. W dużej mierze to właśnie ona decyduje o wygodzie codziennego użytkowania. Proteza Amoena Natura zachowuje się zupełnie tak, jak prawdziwa pierś, a więc nie trzeba martwić się, że ktoś z otoczenia zauważy jej obecność.

Odporność na uszkodzenia


Proteza piersi Amoena Natura charakteryzuje się nieprzeciętna wytrzymałością, a więc jest to inwestycja na lata. Zaleca się zakup specjalistycznej bielizny, która jest przystosowana do potrzeb kobiet po mastektomii. Odpowiednie podtrzymanie piersi sprawia, że będą one znajdować się w stabilnym położeniu. Nie ma konieczności ich poprawiania, co usatysfakcjonuje kobiety, które pragną uniknąć kłopotliwego przesuwania się biustu. Ponadto proteza Amoena Natura nie jest podatna na deformacje. Ważne jest jednak to, aby właściwie ją pielęgnować. Podczas czyszczenia zaleca się stosować profesjonalne akcesoria oraz preparaty. Zbyt mocne środki mogłyby doprowadzić do trwałego uszkodzenia powierzchni, a więc warto jest o tym pamiętać.

Zobacz również:

Aktywne filtry