Proteza piersi Amoena Contact

Protezy piersi dla amazonek Amoena Contact to połączenie funkcjonalności oraz wysokiej jakości. Gwarantują one nieprzeciętny komfort codziennego użytkowania. Oczywiście prezentowane produkty zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Ich skład jest wolny od toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie lub samopoczucie. Omawiany model występuje w wielu rozmiarach, dzięki czemu dobór odpowiedniego nie będzie żadnym problemem. Z chęcią pomożemy w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie - wystarczy skontaktować się z naszą wykwalifikowaną obsługą.

Proteza piersiowa Amoena Contact

Samoprzylepna proteza piersiowa Amoena Contact gwarantuje maksymalne przyleganie do ciała. Nie trzeba więc obawiać się jej kłopotliwego przesuwania, czy też dyskomfortu. Oczywiście bardzo ważne jest to, aby dopasować odpowiednią bieliznę, która zapewni dostateczne podtrzymanie piersi. Warto dodać, że prezentowany model może być użytkowany także, jako proteza tradycyjna. W takim przypadku należy na warstwie klejącej umieścić zaślepkę. Proteza Amoena Contact może zostać umieszczona w kieszonce biustonosza. Sposób użytkowania zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji, co przekłada się na wysoki poziom swobody.

Wysoka trwałość produktu

Proteza piersi Amoena Contact przyklejana bezpośrednio do skóry może posłużyć około 12-14 miesięcy, ponieważ tyle wynosi średnia żywotność powierzchni klejonej. Dotyczy to sytuacji, gdy produkt użytkowany jest przez około 16 godzin dziennie. Trzeba podkreślić, że opisywany model doskonale imituje prawdziwą pierś. Jest miękka, a jednocześnie trwała. Wykazuje wysoką odporność na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych, a więc jest to zakup, który się opłaca. Niezwykle istotna jest jednak odpowiednia pielęgnacja, gdyż to ona wpływa na żywotność produktu. Zaleca się stosowanie dedykowanych preparatów, które skutecznie eliminują zabrudzenia oraz bakterie. Zaleca się czyszczenie powierzchni klejonej po każdym użyciu.

Aktywne filtry