Regulowana Proteza Piersi Z Pompką Amoena Adapt Air Xtra Light 2SN

700,00 zł
Brutto
-Rozmiar-
Ilość

 

Bezpłatna dostawa powyżej 199zł

 

30 lat doświadczenia

 

Wysyłka w ciągu 24h

 

Gwarancja jakości

Proteza jest zamawiana pod zamówienie! Czas oczekiwania 4-7 dni

Regulowana Proteza Piersi Z Pompką Amoena Adapt Air Xtra Light 2SN posiada możliwość indywidualnego dopasowania objętości za pomocą dołączonej pompki. Wewnętrzna warstwa pokryta jest silikonową perłowatą strukturą, która wentyluje powietrze i odprowadza wilgoć ciała, gdyż model może być noszony bezpośrednio przy kontakcie ze skórą, niekonieczne jest wkładanie do kieszonki gorsetu protetycznego.

Wspaniała innowacyjna wersja protezy piersi od Amoena już uzupełniła ofertę. Największym walorem tego produktu jest możliwość dopasowania objętości piersi do indywidualnych potrzeb. Kobiety po operacji piersi często zmagają się z wahaniami wagi a co za tym idzie, zmienia się również masa piersi. Po wewnętrznej stronie protezy znajduje się warstwa powietrzna z materiału regulującego temperaturę - Comfort +, odpowiadająca za cyrkulację powietrza kiedy element jest noszony bezpośrednio na skórze. Taka forma użytkowania nie powoduje podrażnień a jest wygodna, bezpieczna i przyjemna. Zewnętrzna strona zawiera silikon InTouch – o 40% lżejszy niż w standardowej, klasycznej protezie.

Regulowana Proteza Piersi Z Pompką Amoena Adapt Air Xtra Light 2SN posiada warstwę powietrzną pozwalającą na regulowanie powietrza wewnątrz poprzez wpuszczanie i uwalnianie powietrza w każdym miejscu i czasie.

Sposób użycia: wystarczy umiejscowić końcówkę wężyka pompki w wyznaczonym miejscu i dopompowanie tyle ile potrzeba - aby uwolnić powietrze trzeba zamocować pompkę w ten sam sposób oraz wciśnięcie zaworka spustowego przy gruszce.

Uwaga! Pompka jest dołączona do zestawu z protezą

Dostępne rozmiary: 1-14 (w uwagach do zamówienia prosimy o podanie rozmiaru)

Materiał: folia poliuretanowa, lekki silikon, silikon, materiał zmiennofazowy

P007101