Silikonowa proteza piersi dla amazonki Amoena Natura Light 2A
Silikonowa proteza piersi dla amazonki Amoena Natura Light 2A
Silikonowa proteza piersi dla amazonki Amoena Natura Light 2A
Silikonowa proteza piersi dla amazonki Amoena Natura Light 2A
Poprzedni
Następny

Produkt możliwy do refundacji NFZ w naszych sklepach stacjonarnych Relax-Med (lista sklepów dostępna na naszej stronie).

Silikonowa proteza piersi dla amazonki Amoena Natura Light 2A

Asymetryczny kształt pozwala na dopasowanie protezy na prawą lub lewą stronę (strona do wyboru podczas zakupu). Uzupełnia ubytki tkanki pod pachą. Lekko unosi się i opada podczas chodzenia, staje się bardziej płaska w pozycji leżącej, porusza się razem z Tobą i zgodnie z Twoimi ruchami.

Jest nawet o 30% lżejsza w porównaniu z protezą w standardowej wadze. Podczas ćwiczeń, w trakcie leczenia lub przy objawach menopauzy proteza pomoże Twojemu ciału swobodnie oddychać.

 

Instrukcja użytkowania protezy piersi

  1. Zalecamy noszenie protez piersi w kieszonkach miseczek dobrze dopasowanego biustonosza. Przy dobrze dopasowanym biustonoszu bez kieszonek protezy można również nosić bezpośrednio przy skórze
  2. Protezy i nakładki na piersi są odporne na działanie chloru oraz słoną wodę. Z czasem mogą jednak przesiąknąć zapachami (np. zapach ciała lub zapachy pochodzące z zewnątrz, takiej ak woda chlorowana), które mogą utrzymywać się przez nieokreślony czas. Dlatego do aktywności w wodzie polecamy stosowanie protez Amoena Aqua Wave
  3. Nie zalecamy noszenia protez piersi ani nakładek modelujących podczas korzystania z solarium (leżaki i łóżka do opalania), sauny, łaźni parowej lub podczas nurkowania
  4. Wskazane jest coroczne sprawdzanie dopasowania protezy piersi, ponieważ wymiary ciała mogą ulec zmianie z powodu leczenia lub okoliczności życiowych

Pielęgnacja protezy piersi Natura Light 2A

Aby odpowiednio dbać o protezę piersi Amoena, zalecamy jej codzienne, ręczne mycie przy użyciu preparatu Amoena Soft Cleanser (do kupienia w naszej ofercie). Następnie należy wypłukać ją w czystej wodzie i wysuszyć miękkim ręcznikiem. Emulsja do ciała, puder i naturalne olejki do ciała mogą powodować powstanie warstwy osadu na wewnętrznej stronie protezy.

Z protezą należy obchodzić się ostrożnie. Szpiczaste lub ostre przedmioty, takie jak szpilki, pazury zwierząt, pilniki do paznokci, nożyczki itp. mogą uszkodzić protezę. Z protezami wykonanymi z lekkiego silikonu należy obchodzić się ze szczególną ostrożnością, aby uniknąć uszkodzenia silikonu. Produktów nie należy ściskać palcami ani paznokciami - podobnie jak w przypadku skóry.

Dobierz odpowiedni rozmiar

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych, w zależności od dostępności u producenta!

Wyrób medyczny

Materiał: folia poliuretanowa, lekki silikon, silikon, materiał zmiennofazowy.

Wskazania: kobiety po różnych zabiegach chirurgicznych piersi. Protezy piersi są stosowane po częściowym lub całkowitym usunięciu piersi będącym następstwem raka piersi lub innych chorób, a także w przypadku deformacji lub niedorozwoju piersi. Poza przywróceniem harmonijnego wyglądu, protezy piersi mają na celu zapewnienie symetrii ciała (np. zapobiegając uniesieniu jednego z ramion) dzięki odpowiedniej wadze protez oraz naśladowanie ruchów naturalnych piersi. Protezy i nakładki na piersi można zacząć nosić dopiero po całkowitym wygojeniu blizn.

Przeciwwskazania: występowanie znanej alergii na skład protezy, który może być w kontakcie ze skórą.

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Podmiot prowadzący reklamę: Relax-Med Sp. z o.o.
Producent: Amoena Medizin-Orthopädie-Technik GmbH
Dystrybutor: Amoena Polska Sp. z o.o.

Jak dobrać rozmiar?
Jak zamawiać?
Wysyłka i zwroty
Reklamacje
Regulamin sklepu

Silikonowa proteza piersi dla amazonki Amoena Natura Light 2A

Indeks: P00764
580,00 zł
Produkt dostępny w dużej ilości

Wybierz Rozmiar

Wybierz Stronę

Tabela rozmiarów
Wysyłka do 48 godzin

Bezpieczne zakupy

Dowiedz się więcej

13220 odsłony

Czym jest gruczolakowłókniak piersi? Przyczyny, objawy i leczenie

Zmiany wykrywane w piersiach mogą mieć różne formy. Jedną z nich jest gruczolakowłókniak, który ma postać guzka i zaliczany jest do nowotworów łagodnych. Czym dokładnie jest gruczolakowłókniak piersi? Jak do niego dochodzi i jak się go wykrywa? Jak wygląda jego leczenie?

Opinie klientów (0)

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Zapłać za produkty w kilka minut dzięki płatnością on-line.

Szeroki asortyment

Szeroki asortyment

Szeroki asortyment, który jest sprawdzony przez naszych specjalistów.

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni fizjoterapeuci posiadający najnowszą wiedzę i szkolenia.

Poprzedni
Następny
Loading...