Pasy uciskowe

Wybierz najwyższej jakości produkty uciskowe przeznaczone do kompresjoterapii dostępne w naszym sklepie online Dla Amazonek! Skorzystaj z komfortowych, trwałych i estetycznych wyrobów stosowanych w terapii uciskowej.

W naszej ofercie znajdują się markowe produkty uciskowe. Prezentujemy wygodne i modne rajstopy, podkolanówki i pończochy przeciwżylakowe w wielu rozmiarach do wyboru. Także dostarczamy wyroby na obrzęk limfatyczny jak rękawypasy kompresujące oraz akcesoria stosowane wspomagająco w terapii obrzęków jak rollery – walki do masażu, ćwiczeń.

Kiedy stosować produkty uciskowe?

Kompresjoterapia ma szerokie zastosowanie w leczeniu różnych dolegliwości, między innymi niewydolności żylnej kończyn dolnych powodującej powstawanie żylaków i obrzęków nóg, w obrzękach limfatycznych, po zabiegach mastektomii i innych operacjach mogących wywołać obrzęki.

Sprawdź pełną ofertę produktów uciskowych od najlepszych marek jak Amoena, Veera, Aries Avicenum i innych w naszym sklepie internetowym Dla Amazonek!

Podkategorie

  • Pasy kompresujące

    Pasy kompresujące są niezbędne po rekonstrukcji piersi. To właśnie dzięki nim można zmniejszyć ryzyko pojawienia się nieprawidłowości. Zapewniają one doskonałe podtrzymanie zoperowanej piersi, czy też implanta. Bezpośrednio przekłada się to na wyższy komfort i mniej uporczywa dolegliwości bólowe. Proponowane pasy kompresyjne pochodzą od znanych i cenionych producentów. Stawiając na zaufane marki mamy pewność, że będą to mądrze zainwestowane pieniądze. Każdy pas kompresyjny wyróżnia się unikatową konstrukcją, która jest w pełni przystosowana do potrzeb kobiet po przebytej operacji piersi. Należy również wspomnieć o tym, że modele znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Są one przyjemne, a także bezpieczne dla skóry. Nie posiadają w swoim składzie związków, które mogłyby spowodować podrażnienia lub odciski. Pas kompresyjny jest niezbędny podczas leczenia. Dzięki niemu można uzyskać pożądane efekty zabiegu. Piersi utrzymywane są w stabilnym położeniu, a ryzyko przesunięcia się implantu jest zredukowane do minimum.

    Takie pasy kompresyjne można łączyć z dowolnymi biustonoszami, co stanowi niewątpliwą zaletę. To samo dotyczy bandaży. Warto dodać, że w przypadku rekonstrukcji biustu bardzo ważne jest szczytowe podtrzymanie piersi. Zapewni nam to właściwie dopasowany pas kompresyjny. Warto wspomnieć, ze anatomicznie dopasowuje się on do użytkownika. Nie trzeba więc obawiać się nacisku, czy też deformacji. Pierś jest podtrzymana, ale nie napiera na nią duża siła, która mogłaby spowodować nieprawidłowości w procesie gojenia. Oczywiście każdy pas elastycznie dopasowuje się do ciała. Posiada wygodne zapięcia, które ułatwiają to zadanie. Dostępne są modele posiadające specjalny rzep służący do połączenia pasu z biustonoszem. Jest to spore udogodnienie, które podnosi komfort codziennego życia. Pasy kompresyjne ściśle przylegają do ciała i nie przesuwają się podczas wykonywania codziennych czynności. Zapewniają one optymalny poziom wentylacji, dzięki czemu możliwy jest swobodny przepływ powietrza. Nasz sklep zapewnia liczne promocje i szeroki asortyment.

  • Pasy brzuszne

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry